Zasięg usługiObszar miasta Lublin i okolic

Regulamin

1. Pralnia przyjmuje zlecenia na pranie/czyszczenie dywanów i tapicerki według określonego cennika znajdującego się na stronie.

2. Pralnie nie daje 100% gwarancji usunięcia nieprzyjemnych zapachów oraz uporczywych plam (zapieranych domowymi sposobami) tj. herbaty, kawy, moczu, wina, krwi itp. Pomimo użycia odpowiedniej chemii oraz sprzętu użytego podczas prania/czyszczenia.

3. Dywany wełniane, klejone, usztywniane, szyte mogą ulec zmianom powstałym podczas procesu prania, wobec czego pozostawiane są wyłącznie na odpowiedzialność klienta. Pralnia nie ponosi odpowiedzialności za tego typu dywany.

4. Pralnia nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte dywanów tj. niewidoczne przetarcia, wadliwe farbowanie, przebarwienie runa, niewłaściwe oznaczenie producenta.

5. Jeżeli występuje ryzyko uszkodzenia podczas prania już przyjętego dywanu od klienta, pralnia ma prawo odstąpić od wykonania usługi, chyba że zleceniodawca zleci pranie na swoją odpowiedzialność

6. Pralnia zobowiązuje się do wykonania usługi ( wcześniej umówionej) w czasie do 7 dni roboczych od chwili przyjęcia ( od poniedziałku do piątku), czas ten może wydłużyć się w okresie przedświątecznym do 14 dni roboczych.

7. Usługa minimalna prania rozpoczyna się od 50zł. Koszt odbioru oraz przywozu dywanu to 20zł.

8. Opłata za wykonanie usługi następuje wg cennika podczas odbioru dywanu bądź pojazdu.

9. Reklamacje uwzględniane są najpóźniej na następny dzień po odbiorze dywanu/pojazdu tylko w formie pisemnej. Pralnia zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia reklamacji w przeciągu 7 dni roboczych.

10. Zlecenie usługi wiąże się z akceptacją powyższego regulaminu.

11. We wszystkich innych przypadkach nieokreślonych w regulaminie, mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.